KONST / Litografier / Färglitografi 11978052

nr 1197 8052

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Stockholmsmotiv, Skeppsbron. Signerad, numrerad 245/290. 38x51 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 20 augusti 2018
kl 20:04:53

20/8 19:31:32 1      1.000 kr
20/8 19:59:53 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann